svg Göçeri Mah. Isparta Çevre Yolu Cad. Baykara Lojmanları
No: 1678 Hüyük Konya PK: 42690
svg Pazartesi - Cuma: 8.30 - 18.00
Cumartesi - Pazar: Kapalı

Konya’da, İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan Baykara Yapı firması yarım asırlık bir tecrübe ve deneyimle bugüne gelmiş az sayıdaki bir kaç firmadan biridir. 1960’lı yıllarda Baykara Tuğla adı altında faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde 2000 li yıllarda ikinci bir firma oluşumuna giderek, Baykara Yapı olarak inşaat sektöründeki hizmetlerine devam etmiştir. Şu an firmamız üçüncü nesil tarafından yönetilmektedir. Kurucumuz Mehmet BAYKARA yönetiminde hizmetlerine devam etmektedir.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen Baykara Yapı, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz:
Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır.

Değerlerimiz:
Baykara Yapı, geçmişten günümüze tüm faaliyetlerinde,

Uzman, yenilikçi ve lider ruhlu
İnsana ve çevreye saygılı
Estetik ve tekniği buluşturan
İş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmıştır.